Zakład powstał w latach 1989r. mamy bardzo duże doświadczenie w produkcji wszelakich skór owczych futerkowych. UWAGA :  Podczas Długoletnich Starań Kadry Technologów i Personelu Od Obróbki Maszynowej Udoskonaliliśmy Naszą Wyprawę Do Granic Doskonałości. Dokładamy Wszelkich Starań Aby Nasze Skóry Były Najlepsze W Kraju. Gwarantujemy Najwyższą Jakość. W naszej firmie panuje atmosfera rodzinna, dzięki czemu każdy daje od siebie co najlepsze. Praca to duża część naszego życia i każdy powinien czuć się w niej komfortowo. U Nas Każda Skóra Przechodzi Przez Długi Labirynt Kontroli Jakości i Dlatego Macie Państwo 100% Pewność Otrzymania Perfekcyjnie Dopracowanej Każdej Skóry.  Używamy Najlepszych Srodków Do Wyprawy Skór Dostępnych Na Rynku Europejskim, Dlatego Też Nasze Skóry są Miękkie i Puszyste i Nie Wydzielają Nieprzyjemnego Zapachu Lecz Są Bezwonne.

Poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedaży skór dekoracyjnych o zamówienia indywidualne. Jeśli pragną Państwo złożyć takie zamówienie lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące skór, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Postaramy się spełnić każde życzenie dotyczące skór.

Jakość i usługi:

Dostarczamy skóry na rynek lokalny jak również eksportujemy nasze wyroby między innymi do krajów Europy Zachodniej i Wschodniej (Austria,Belgia,Czechy,Dania,Estonia,Francja,Niemcy,Holandia,Norwegia,Szwecja,Rosja,Ukraina, oraz inne Kraje.).
Produkujemy ze skór, które pochodzą z Niemiec,Anglii,Holandii,Hiszpanii,Islandii,Irlandii,USA i Australii.

Dzięki ciągłej innowacyjności osiągamy coraz lepszą jakość naszych produktów jesteśmy bardzo dobrzy w tym co robimy.